PIUBAG – predstavenie značky

Piubag predstavuje ľahkosť a inováciu. Naše kabelky sú hodnotným doplnkom vašej garderóby, ktorý vo svojich tvaroch spája výnimočný dizajn a remeselné spracovanie, zmysel pre detail a unikátnosť.

Filozofia Piubag spočíva vo využití inovatívnych materiálov a farieb s cieľom vytvoriť elegantné a zároveň praktické kabelky.

Našou filozofiou je zábava vo veľkom štýle. Preto používame ako základný materiál neoprén, ktorý je ľahký, pohodlný a v súčasnosti mimoriadne populárny. Hlavnou charakteristikou kabeliek Piubag je úzky vzťah medzi tvarom a farbou. Páčia sa nám žiarivé, živé a ľahko kombinovateľné farby.

Kabelky Piubag sú vyvíjané, navrhované a vyrábané v Taliansku a sú teda produktom 100% Made in Italy vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, použitým materiálom a spracovaniu, ktoré je výrazom excelentného talianskeho štýlu. Žena, ktorá používa naše výrobky, má kozmopolitný charakter. Chce stále držať krok s módou, byť štýlová a nevzdáva sa svojej elegancie a nastupujúcich trendov.

Výzva nesúca podpis Piubag je určená pre všetky ženy, ktoré túžia podčiarknuť svoju výnimočnosť a neboja sa pohrať s detailmi a farbami kabeliek s jemnou iróniou a elektrizujúcou štýlovosťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *